Шляхетне місце

АДРЕСА

Андріївський узвіз, 30А
На мапі

КОНТАКТИ

+38 044 425 24 03
+38 097 448 14 33

ПРАЦЮЄМО

З 10:00 до 24:00

Канапка бар

Як створюються шляхетні місця? Знаєте, такі, куди приходиш з особливої нагоди або просто заходиш на келих вина, згадавши як тут буває добре. Про які думаєш звечора, плануючи сніданок, та в які вертаєшся знову, і знову, і знову. Місця, що дарують відчуття приємної легкості буття та фантастичні гастрономічні емоції. 

Певні, що вони створюються з великої любові. Насправді, всі чудові речі створюються так. Якщо додати до цього роки роботи, пошук цікавих локальних продуктів, шлях, який вже пройшла нова українська кухня, додати дар гостинності (а буди гостинним – це такий самий талант, як створювати музику або писати картини) і трохи магії Подолу, то з’явиться місце подібне до «Канапка-бару». 

 

Затишне, привітне, витончене, п’янке та смачне. 

 

Сюди, в старовинний будинок на Андрїівському, варто приходити вранці – на сніданки з келихом ігристого, бріошами та мініатюрними круасанами. Це ідеальний початок дня. Бездоганні моменти гастрономії.

 

Сюди варто приходити після полудня. Обід або передвечір - найкращий час для канапок та довгих розмов. Паштет з цесарки з морквяним мусом, снятинська фуа-гра з мусом з хересу, гречані млинці з 4 видами кав'яру, устриці з щавлевою гранітою, фермерські сири… Ось так тут обідають, завжди обираючи до страв келих вина. 

 

Вечір – вечеря. З м'ясом та рибою. З вугрем з Шацьких озер та з альтернативними стейками, бессарабськими равликами та жульєном з раків, тартаром з української витриманої яловичини та копченим сомом. Сучасний погляд на нову українську кухню – нетривіальну, захоплюючу та надихаючу. 

Канапка-бар – місце, натхненне історією салонів міської інтелігенції та сучасної гастрономією, вином та цікавими продуктами. Це місце, створене в ім'я гедонізму, кохання та життя, сповненого радощів та насолод.

Контакти

ПартнериUP